تبلیغات
BESTHA DOWNLOAD - صفحه نمایش به ضخامت یک حباب

"WE COMING FOR HELP YOU"

بدون شک این فرای تصور هر کسی میباشد، به دلیل اینکه هیچ شخصی نمیتوانست این موضوع را تصور کند که روزی باریک ترین صفحه نمایش دنیا در واقع یک حباب کف صابون باشد. به گزارش تیم بین المللی که مسئول ایجاد این صفحه نمایش شفاف بوده اند، ممکن است در آینده مردم عادی نیز فیلم های خود را بر روی یک حباب کف صابون تماشا کنند.

  

تنها سوالی که ذهن ها را به خود درگیر میکند و احتمالا همین آلان نیز در ذهن شما شکل بسته، آن است که تا چه اندازه چنین نوع صفحه نمایشی میتواند مقاوم باشد و چه اتفاقی میافتند اگر به عنوان مثال مگسی که در حال پرواز است با آن برخورد کند؟ آیا این صفحه نمایش فوق باریک از هم متلاشی خواهد شد؟

به نظر میرسد این حباب کف صابون بسیار متفاوت از حباب های کف صابون معمولی باشد که با آنها در زمان بچگی بازی میکردیم، به نحوی که از امواج صوتی اولتراسونیک برای تغییر خواص فیلم، چه معمولی باشد و چه ۳ بعدی استفاده می شود. برای مخلوط حباب ها، صابون به عنوان ماده اصلی است، اما ترکیب آن به مراتب پیچیده تر از آنچیزی است که ما فکرش را میکنیم. باید منتظر بود و دید چه زمانی صفحه نمایش های حبابی وارد بازار میشود و چه قیمتی خواهند داشت.نویسنده :mohammad samadie
تاریخ:پنجشنبه 27 مهر 1391-07:10 ب.ظ

[ طراح قالب وبلاگ : سیلور سون ] [ Weblog Themes By : SilverSeven.IR ]